Animální přitažlivost ve flanelové košili – UNIQ No31

V rámci testování a tvorby svého ebooku jsem třicetjedničku aplikovala, ačkoli jsem věděla předem, že se mi prostě Chanel 5 nelíbí. WOOOW co následovalo byl šok!

Zdá se, že jsem dospěla :-)

Podíváme se, co říká katalog :

Tato vůně je lehčí, svěžejší a měkčí. 

Pyramida vůní:

Hlava: bergamot, ylang-ylang, aldehydy

Srdce: růže, jasmín, neroli

Základ: mošus, santal, benzoe

Svrchní tóny parfému přináší pocit svěžesti, stejně jako rosa osvěží každé ráno celou zem. Květinový buket je ukryt v srdci této vůně, jelikož právě tam se skrývá i ženskost a jemnost. Nakonec byl použit delikátní podklad, dodávající celé kompozici hebkost a nezaměnitelnost.

31

Jestli něco tato vůně není, tak svěží a měkká,  natož svěží jako rosa :-)

Co si myslí Marťa :-)

Na první dojem mýdlová klasika, mírně nahořklá, téměř až nehezká. V těchto minutách zcela jistě odradí mnoho žen.Vlastně se domnívám, že bude spíše neoblíbená.

Po malé chvíli se pomaličku přidávají květiny a vyloupne se krásná květinově hladivá víla s mírně vanilkovým základem. Nádhera, opravdová a nefalšovaná, ale ne pro každého. Těžko recenzovat a popisovat vůni, srdce je vějíř květin v dokonalé harmonii, neulepený, smyslný, chladně vášnivý.

Žena 31 je přitažlivá a sexy, ALE musíte do ní dozrát. Je mi téměř 40 a poprve jsem jí okouzlena a posadila mě doslova na zadek a stává se tak znova a znova po aplikaci. Je to tak silné, že končí na mojí poličce a jsem si jistá, že bude jedna z nejvíce používaných. Je tak STRAŠNĚ SEXY!

Chanel 5 jsem zkoušela za svůj život nesčetněkrát, chtěla jsem vědět, co je na ní tak skvělého. Ale vždycky jsem ji zhnuseně odložila s konstatováním o vůni veřejných toalet po generálním úklidu :-). Naprosto jsem nechápala!

Tentokrát je to jiné. Něco se láme. Cítím příliv energie, sílu žen z generací přede mnou, jejich osobnosti a energii. Jsem to já, ale něco se změnilo. Je to téměř transcendentální zážitek. Dokážete pochopit, že se někdo může transformovat díky parfému? Pokud ano, tak jste stejný maniak jako já a ozvěte se mi. Dokážeme změnit svět ;-)

recenze

Zpátky z dálav na zem -

Pravidlem číslo jedna u testování této vůně je : vždy aplikovat na kůži! Tahle vášnivá kráska se na oblečení či papírku rozkládá nepěkně.

Představuji si poměrně obyčejnou ženu, jakoukoli z města, která není typickou barbínovou kráskou s čivavou v růžovém oblečku, ale která dokáže být zatraceně sexy i ve flanelové košili. Ženou, které si vůbec nevšimnete, ale když bude chtít, tak zbourá celý sál silou své ženskosti a lusknutím prstu si obtočí kolem prstu všechny muže v sále. Nebude k tomu potřebovat výstřih až do pasu a mini, ale zvládne to klidně i zahalená od hlavy k patě ;-)

31 je nesmírně elegantní parfém, není staromódní ani zastaralý, je velmi nadčasový. Stejně tak nelze určit ideální věk jeho nositelky. Co je podstatné, je životní styl a postoj. Může být pro ženu v elegantním kostýmku stejně tak jako pro ženu v riflích. Společný jim ale musí být vnitřní klid, vyrovnanost a sebejistota. Také to, že umí chodit na podpatcích :-) Parfém je sexy, v takovém tom klidném duchu, nepotřebuje na sebe upozorňovat a křičet do světa, jak je přitažlivý a in.

Krásný den od počítače přeje Martina, stále si užívající dovolenou a plánující si shlédnutí VALL-E.