CHCETE NAKUPOVAT LEVNĚJI?

ZAREGISTRUJTE SE, nakupujte o 30% levněji a získejte vzorek ZDARMA

Členství v Uniq klubu je, bylo a bude bezplatné a nezávazné. 

Nejsou povinné žádné minimální odběry, máte svobodnou volbu, jak své šance využít. Zda budete pouze nakupovat pro sebe a svou rodinu, nebo se rozhodnete vybudovat si pěkný vedlejší příjem.

Za kvalitu produktů ručím osobně - mám bohaté zkušenosti z oboru a mohu garantovat, že kvalita parfémů leckdy předčí i nejvěhlasnější značky.

 

HLAVNÍ VÝHODY REGISTRACE

  • Levnější parfémy

    Pro registrované členy jsou parfémy dostupné o 30% levnější. Tedy za 350Kč oproti standardním 490Kč. To je zajímavá nabídka v porovnání se světovými značkami, ne? Ještě váháte?
  • Kvalitní parfémy

    Parfémy Uniq obsahují 20% vonné esence, tedy se v podstatě jedná o parfém. Pro srovnání, běžně dostupná EDP čili Eau de Parfum obsahuje 10-15% vonné esence, EDT čili Eau de Toilette pod 10%. V praxi to znamená to, že náš parfém vydrží na kůži až 27 hodin. Spotřeba je tedy nižší, efekt daleko vyšší.
  • Výdělek

    Pokud se rozhodnete aktivně pracovat s parfémy, získáte mou plnou podporu, moje know-how, vědomosti, můj čas. Všechno zdarma. Během relativně krátké doby si můžete vybudovat krásný pasivní příjem. Jeho výši nastavíme spolu, podle Vaší potřeby.

Pokud čekáte nevýhody, zklamu Vás :-). Upřímně  a z hloubi duše Vám mohu garantovat, že nevýhody nejsou. Snad jediná, která mě napadá je nutnost rozšířit prostor, kde máte své osobní parfémy. Budete ho potřebovat daleko víc! :-)

Vyplněním a odesláním webového formuláře dáváte svůj souhlas s registrací a po dobu členství v Uniq klubu se zavazujete k dodržování podmínek:    Podmínky členství v klubu Uniq; Marketingový plán UNIQ; Etický kodex UNIQ 

Svou registrací potvrzujete, že jste se s uvedenými dokumenty seznámil/a a vyjadřujete tímto aktem souhlas s nimi. Rovněž souhlasíte s ustanovením o ochraně osobních údajů: Ochrana osobních údajů