PROČ JÁ?

PROTOŽE JSEM BLÁZEN DO PARFÉMŮ :-)

Pomůžu Vám najít vlastní styl ve vůních; vybrat si správný parfém, který dokonale podtrhne a doplní vaši osobnost.

Bez toho, abych zruinovala vaši peněženku

Bez běhání po parfumeriích a zažívání pocitu bezradnosti

S přehledným návodem co máte dělat

Zaujala jsem Vás? To jsem ráda, mám toho pro Vás opravdu spoustu. Nejprve se Vám ale krátce představím. Že jsem blázen, to už víte. Ještě podotknu, že jsem šťastný blázen :-)

Parfémy mě zajímají od 17ti, kdy jsem si poprvé jeden vybrala. Byl to překrásný JOOP! All about Eve. Byl krásný, chutný a drahý. Dala jsem za něj čtvrtinu vydělaných peněz z prázdninové brigády. Hned druhý den jsem si ho časně z rána natěšeně aplikovala. Po dvou společně strávených hodinách,  jsem věnovala celou přestávku tomu, že jsem se ho snažila zbavit. Ten prevít vůbec nejde dolů, vyhodila jsem oknem 7 stovek, že jsem si radši nekoupila něco na sebe ... táhlo mi hlavou, zatímco jsem drhla postižená místa mýdlem.

Strašně mě to naštvalo. A rozlítostnilo najednou. A protože jsem tak trochu tvrdohlavá a chci věcem přijít na kloub, začala jsem bádat. Asi jsem na to přišla :-) a cestou jsem zjistila také spoustu zajímavých věcí.

Třeba, že sprej Nivea nestačí, když chcete, aby Vás okolí bralo vážně

Že špatně zvolený parfém Vám přivodí migrénu

A taky že parfém o vás hovoří víc, než si zrovna teď myslíte :-)

A protože vás mám ráda, tak jsem to všechno v potu tváře sepsala do návodu a ten vám právě tady a teď dávám ZDARMA ke stažení :-)

STÁHNĚTE SI ZDARMA

 

38tipů jak vybrat parfém UNIQ

Za těch .... hmm, hodně let :-) jsem prozkoumala parfémové vody velmi zevrubně, dokonce jsem jistou chvíli pracovala v jednom z největších internetových obchodů s parfémy jako nákupčí. Byla to krásná doba, denně mezi hromadou třpytivých flakonů, mohla jsem testovat novinky jako první, psát recenze, prostě nádhera!

I když jsem později parfémovou branži profesně opustila, stále jsem pro své přátele a známé zůstávala jako poradce pro parfémy a snažila jsem se jim vytipovat i kde seženou vůně nejlevněji. Případně jim je sama dopravit.

Tehdy vznikl termín Fra-fitting, poradna pro správný výběr parfémů, který hodlám rozvíjet dále. Již nyní pro Vás točím video s prvním dílem. Budou postupně přistávat zde na webu. Včas vás informuji, nebojte.

Jedno mě ale pořád trochu trápilo. Ta spousta peněz, za jeden parfém, doufala jsem, že to musí jít i jinak. Tehdy nešlo, a tak jsem vyčkávala. A tadáá, dneska už to jde :-)

Našly si mě parfémy UNIQ, kvalitní, české a - světe div se - cenově více než dostupné! Nejkurióznější na tom je, že to funguje. Parfémy jsou deklarované svým podílem vonné složky / prostě tím, co dělá vůni a vytváří délku a intenzitu vůně / jako čistý parfém.

Pro Vás to znamená, že parfém za pouhých 490Kč Vám vydrží :

1/ podle typu vůně až 27hodin - ještě jsem nevyzkoušela všechny, pracuju na tom

2/ můžete je aplikovat kam chcete, nemusíte dodržovat žádná pravidla, zapomeňte na poučky

3/ můžete si za cenu jednoho z parfumerky koupit 4 a více a užívat si každý den jinak

O všem, co tu zmiňuji, se ještě vášnivější rozepíšu na FB a blogu - sledujte mě zde  a zde. Ty z Vás, kdo si stáhnout můj ebook, nebo katalog, se zařadí automaticky mezi mé VIP čtenáře a dorazí jim pár mejlíku se zajímavými tipy a novinkami.

Sem se to prostě všechno nevejde! :-D

Strašně se na Vás všechny těším.

 S úctou a láskou, Vaše Martina